piątek, 31 maja, 2024
Strona głównaPolskaPara otrzymała paczkę podczas wizyty w kościele i zaprezentowała jej zawartość

Para otrzymała paczkę podczas wizyty w kościele i zaprezentowała jej zawartość

W dobie mediów społecznościowych, gdzie każdy moment życia może stać się tematem do podzielenia się z innymi, pewna para zaskoczyła swoich obserwatorów na TikToku. Znani z testowania różnorodnych produktów i robienia unboxingów, tym razem zaprezentowali coś zupełnie innego – paczkę ze słodyczami, którą otrzymali w kościele.

Nietypowy unboxing

W swoim najnowszym nagraniu na TikToku, para Jahasie, obserwowana przez prawie 38 tysięcy osób, podzieliła się z widzami zawartością paczki otrzymanej podczas wizyty w kościele. “To jest gruba paczka, bogata…” – komentowała kobieta, prezentując zawartość. Wśród słodyczy znalazły się chipsy, ciastka z galaretką, jajko z niespodzianką, czekoladki, batony, wafelek czekoladowy, sok owocowy, słone paluszki, żelki, drażetki i lizak.

Reakcje internautów

Nagranie szybko zyskało popularność, osiągając blisko 150 tysięcy wyświetleń i wywołując żywe dyskusje wśród internautów. Wielu z nich wyraziło zaskoczenie, że kościół decyduje się na takie gesty. Komentarze były różnorodne, od zaskoczenia po entuzjazm, a niektórzy nawet żartowali, że zaczną chodzić do kościoła dla takich prezentów.

Świąteczne tradycje w kościele

To wydarzenie rzuca światło na różnorodność świątecznych tradycji w kościołach. Wiele parafii ma swoje unikalne sposoby świętowania i dzielenia się radością Bożego Narodzenia. Czy taka forma obdarowywania jest powszechna, czy raczej wyjątkowa – pozostaje pytaniem otwartym.

Podobne wiadomości

Popularne tematy