piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaMedycynaNa czym polega biorezonans?

Na czym polega biorezonans?

Za swoisty paradoks naszych czasów można uznać fakt, że w dzisiejszym świecie, w którym tak intensywnie rozwija się medycyna i technologia, terapie ze świata metod alternatywnych zdobywają coraz większą popularność. Taką popularnością niewątpliwie cieszy się biorezonans – tajemnicza technologia ze świata medycyny holistycznej. Warto zgłębić tę fascynującą dziedzinę, aby zrozumieć, jak niewidzialne fale mogą wpływać na nasze zdrowie i dobre samopoczucie. Kiedy zastosować biorezonans magnetyczny? Kiedy warto postawić na skuteczność biorezonansu?

1. Na czym polega biorezonans magnetyczny?

2. Terapia biorezonansem – skuteczność

3. Jak przebiega badanie biorezonansem?

Jeżeli interesuje cię biorezonans w Krakowie, jesteś w stanie dość szybko znaleźć odpowiednie miejsce. Kieruj się doświadczeniem osób w nim pracujących.

Na czym polega biorezonans magnetyczny?

Biorezonans jest metodą diagnostyki i terapii, bazującą na założeniu, że każdy organizm emituje charakterystyczne dla siebie częstotliwości. Zdaniem zwolenników biorezonansu, zdrowe komórki organizmu emitują określone fale elektromagnetyczne, tworząc swego rodzaju harmonię, zaś jej zaburzenie objawia się pod postacią różnego typu chorób.

Technologia biorezonansowa wykorzystuje urządzenia zwane biofotonami, służącymi do pomiaru i regulacji fal elektromagnetycznych w organizmie. Podstawowym założeniem jest przywrócenie właściwej harmonii i równowagi energetycznej w organizmie pacjenta.

Terapia biorezonansem – skuteczność

Kiedy rekomenduje się stosowanie biorezonansu? Spektrum zastosowania jest bardzo szerokie, a urządzenia wykorzystuje się zarówno do diagnostyki, jak i leczenia różnych chorób. To między innymi obecność w organizmie pasożytów, różne warianty chorób alergicznych, przy których można zastosować odczulenia biorezonansem, a także choroby zwyrodnieniowe stawów, problemu z układem krążenia, różne warianty chorób wątroby czy nawet stwardnienie rozsiane. Mówi się także, że biorezonans może pomóc, gdy obserwujemy obciążenie metalami ciężkimi.

Jak przebiega badanie biorezonansem?

Badania biorezonansem są całkowicie bezbolesne, a konkretne działania ustalane indywidualnie. Pacjent znajduje się w pozycji siedzącej, a w dłoniach trzyma metalowe zakończenia aparatury.Dzięki temu przez organizm przepuszczane jest zmienne pole magnetyczne o niewielkiej mocy. Z tego względu odczuwalne może być charakterystyczne mrowienie.

Koszt badania biorezonansem magnetycznym zależy od miasta oraz zakresu wykonywanych testów.

Podobne wiadomości

Popularne tematy