piątek, 31 maja, 2024
Strona głównaGospodarkaStanisław Balcerac - życiorys, publicystyka

Stanisław Balcerac – życiorys, publicystyka

Stanisław Balcerac – życiorys

Stanisław Balcerac to były akcjonariusz TVN. Urodził się w Warszawie 29 czerwca 1971 roku. Początkowo przeniósł się do Paryża, aby studiować biznes i media na prestiżowej uczelni HEC (Hautes Études Commerciales). Po ukończeniu studiów, w latach 1997-2002 pracował dla France Telecom, po czym przeniósł swoją uwagę na polską firmę telekomunikacyjną fona. W 2004 roku został inwestorem w TVN S.A., dużej firmie nadawczej, której udziały obejmują Polsat, wiodącego dostawcę płatnej telewizji w Polsce, któremu pomógł przejść przez kryzys gospodarczy, który dotknął Europę w 2008 roku.

Stanisław Balcerac – publicystyka

Autor książki „Wojna o pieniądze. Czyli kto okradł Polskę”. Autor książki, który jest absolwentem finansów i ekonomii, przedstawia szczegółowy opis tego, jak działa system gospodarczy w Polsce. Książka jest też o tym, jak nie działa, bo są tacy, którzy kontrolują wszystko: od prania pieniędzy po korupcję i malwersacje.

Książka pokazuje, jak niemieckie media w Polsce fałszują historię i wtrącają się w wewnętrzne sprawy kraju. Ujawnia też, dlaczego mają tak potężną rolę nad sprawami lokalnymi, oraz demaskuje działania prowadzone w celu ochrony niemieckich firm, ale kosztem polskich klientów.

Żródło:

https://www.rp.pl/autor/291-stanislas-balcerac

Podobne wiadomości

Popularne tematy