wtorek, 28 maja, 2024
Strona głównaReligiaŚledztwo wszczęte po znalezieniu ciała koło kościoła

Śledztwo wszczęte po znalezieniu ciała koło kościoła

Policja prowadzi śledztwo po znalezieniu ciała na terenie kościoła w Lincolnshire. Funkcjonariusze zostali wezwani do kościoła św. Marii i św. Mikołaja na ulicy Church Street w Spalding około godziny 21:00 w poniedziałek, 17 lipca, po otrzymaniu zgłoszenia, że ciało zostało odkryte w namiocie na terenie kościoła.

Obecnie śmierć jest traktowana jako niewyjaśniona, a policja z Lincolnshire jest jeszcze na wczesnym etapie swoich dochodzeń. Policja informuje, że będzie na miejscu przez pewien czas i zaktualizuje informacje dla publiczności, gdy będzie to możliwe.

Rzecznik policji z Lincolnshire powiedział: “Apelujemy do wszystkich, którzy byli w okolicy między 12 a 17 lipca 2023 roku i mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat osoby, która mieszkała w namiocie, kiedy ostatnio widzieli tych, którzy mieszkali w namiocie, lub ktoś, kto może mieć informacje, które pomogą w naszym śledztwie. Jeśli możesz pomóc, prosimy o kontakt pod numerem 101, podając numer incydentu 487 z 17 lipca. Alternatywnie skontaktuj się z Crimestoppers-uk.org lub pod numerem 0800 555 111.”

Następne kroki

Policja zwraca się z prośbą do publiczności o wszelkie informacje, które mogą pomóc w śledztwie. Każdy, kto był w okolicy kościoła św. Marii i św. Mikołaja w Spalding między 12 a 17 lipca i może mieć jakiekolwiek informacje, jest proszony o kontakt.

Apel do społeczności

Wszyscy, którzy mogą pomóc w śledztwie, są proszeni o kontakt. Każda informacja, niezależnie od tego, jak mała, może okazać się kluczowa dla rozwikłania tej zagadki.

Podobne wiadomości

Popularne tematy