sobota, 22 czerwca, 2024
Strona głównaReligiaSkandal w kościele Bawarii: seks na ołtarzu - interweniował biskup

Skandal w kościele Bawarii: seks na ołtarzu – interweniował biskup

Szokujące zdarzenie w świątyni

W jednym z kościołów w Bawarii doszło do bulwersującego incydentu. Para Niemców została przyłapana na uprawianiu seksu na ołtarzu. Całe zdarzenie zostało nagrane telefonem komórkowym, co później stało się dowodem w śledztwie policyjnym.

Kim byli sprawcy?

Sprawcami skandalu okazali się 39-letni dozorca kempingu z Rosenheim i jego żona. Para, podczas wizyty w kościele z XV wieku w miejscowości Schechen, zdecydowała się na nietypową formę eksploracji historycznego miejsca.

Odkrycie i konsekwencje prawne

Zdarzenie wyszło na jaw, gdy żona dozorcy zgłosiła policji pobicia i groźby zabójstwa ze strony męża. Podczas dochodzenia policja skonfiskowała telefon mężczyzny i natrafiła na nagranie z kościoła. Mężczyzna odpowiada teraz przed sądem zarówno za oszustwo, jak i zakłócanie praktyk religijnych.

Reakcje i postępowanie wobec żony dozorcy

Żona dozorcy, mimo początkowych oskarżeń o przemoc domową, wycofała swoje zeznania. Wyraziła także chęć kontynuowania związku z mężem po jego wyjściu z więzienia.

Profanacja i konieczność poświęcenia ołtarza

Zgodnie z opinią prawników kościelnych, doszło do profanacji ołtarza. W związku z tym, do kościoła w Schechen zostanie wezwany biskup, aby ponownie poświęcić ołtarz, co jest niezbędne do dalszego odprawiania nabożeństw.

Podobne wiadomości

Popularne tematy