wtorek, 16 kwietnia, 2024
Strona głównaŚwiatPolscy reptilianie - kim są?

Polscy reptilianie – kim są?

Czy polscy reptilianie potrafią zmieniać kształt i żyją wśród nas? Czy nie jest szaleństwem myśleć, że te istoty istnieją? Czy mają wiele wspólnego ze swoimi amerykańskimi kuzynami? Jeśli mają podobne atrybuty fizyczne, w tym łuski i ogony, to czy mają coś specyficznego tylko dla Polaków?

W Internecie możemy znaleźć różne teorie, np., że polscy reptilianie to rzekomo tajne stowarzyszenie byłych naukowców z nazistowskich Niemiec, którzy uciekli do Polski po II wojnie światowej. Rzekomo kontynuowali tam swoje badania nad tworzeniem super żołnierzy, co zaowocowało powstaniem tych istot.

Wątek niemiecki sugerowałby oczywiście kilka osób w polskiej polityce.

Reptilianie – dowody

Inni twierdzą, że Polskie wojsko ma podobno posiadać dowody na istnienie reptilian. Wykryto, że krokodylopodobne istoty z 3 oczami i ludzką budową ciała zostały zauważone na granicy z Białorusią. Co wyjaśniałoby zakaz przebywania w strefie nadgranicznej.

Reptilianie – zdjęcia

Mamy duży zbiór zdjęć, które pokazują znanych ludzi, którzy wyglądają jak reptilianie. Są to dziwne zdjęcia o bardzo podobnym wyglądzie do reptilian, których próbujemy zdemaskować.

Kim są naprawdę reptilianie?

Reptilianie to humanoidalne gady stworzone przez twórców fantasy i science fiction. Następnie spopularyzowane przez zwolenników teorii spiskowych, według których są rzeczywistymi istotami żyjącymi na ziemi, obdarzonymi inteligencją i zdolnością upodabniania się do ludzi z wyglądu.

Podobne wiadomości

Popularne tematy